עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

חטופים

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > ערוץ 2 > דרמה > חטופים

חטופים   - עונה 1


לפני שבע עשרה שנה, נשלחה יחידת מילואים אל עומק לבנון לפעולה חשאית נגד מבוקש בכיר של ארגון טרור. הפעולה נכשלה ובמהלך החילוץ, שלושה חיילים, נמרוד קליין, אורי זך ועמיאל בן חורין נשארו מאחור ונשבו. הלילה, לאחר שנים של מגעים מאחורי הקלעים, בעסקת חילופי שבויים, הבנים חוזרים הביתה. שניים חוזרים בחיים, אחד בארון. זה סיפורם.


תגיות: יורם טולדנו, ישי גולן, יעל אבקסיס, יעל איתן, גיא סלניק, מילי אביטל, מיקי לאון, שמוליק שילה, אדם קנת, עדי עזרוני, אסי כהן, נבו קמחי, גל זייד, סנדי בר, חטופים
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק אחרון - גילוי מצבה
בפרק האחרון לעונה, אורי בחדרו מתרפק על העבר הרומנטי שלו עם נורית. לטליה נודע שחצב לא מתכוון להתגייס לצבא. יעל מחליטה ללכת לבית הקברות ולראות במו עיניה את המצבה של עמיאל
פרק 9 - ערים בלילה
נמרוד ממשיך לסבול מסיוטי לילה וחולם על הלילה בו הרג את עמיאל. הוא מתעורר שטוף זיעה וטליה מנסה לשכנע אותו שידבר איתה. יעל מנסה לברר את כתובת ביתו של אילן ומחליטה לנסוע לשם ללא ידיעתו. טליה ונמרוד הולכים למפגש עם קבוצת תמיכה של זוגות הנמצאים במצב דומה בעקבות השבי.
פרק 8 - "ושבו מצרימה"
אורי ונמרוד נעלמים ביחד ובני המשפחה מתחילים לדאוג. משפחת קליין מגלה כמה רגעי אושר דווקא שנמרוד לא שם. טליה מראה לנמרוד את החבלות שנגרמות לה מסיוטי הלילה שלו.
פרק 7 - תמונה מהשבי
זיכרון מהחטיפה: השובים מכריחים את 3 השבויים להתקלח במים מעופשים ואז מצלמים אותם לוידיאו שבו הם דורשים דרישות בערבית. חצב מעוניין להתקבל ליחידת שלדג בצה"ל והוריו גאים בו על כך. נמרוד וטליה מתעניינים מה היה מבחינה רומנטית במהלך 17 השנים כשלא היו ביחד.
פרק 6 - היומן
נמרוד מעוניין לפתח קריירה מקצועית ולכן הוא חושב להצטרף למשרד פרסום עם חברו. טליה לוקחת את דנה למפגש ראשון עם הפסיכולוג דר' אוסטורבסקי. איריס מגיעה במפתיע ולוקחת את אורי לפיקניק, שם היא מוציאה לו מתנה שהביאה לו - יומן שבו יוכל לכתוב על קשייו.
פרק 5 - שמרי נפשך
הלוויתו של עמיאל מפגישה את משפחות החטופים סביב הטקס הקשה. יעל מגיבה בצורה קשה להלווית אחיה ולא מצליחה להתנער מקולו המלווה אותה. נורית פוגשת באיריס ומתעמתת איתה לראשונה.
פרק 4 - מכתבים מאמא
אורי מקבל את המכתבים שכתבה לו אימו המנוחה לפני מותה. יקי מוטרד מהרדיפה של נורית אחרי אחיו. אורי עולה לקבר אימו כדי לקרוא את מכתביה ופוגש שם בחורה בשם איריס. נמרוד מראה סימני התמוטטות עצבים ושוקע בדילמה האם ליצור קשר עם שוביו.
פרק 3 - המתקן חלק ב'
החקירה במתקן נמשכת ונמרוד לא מגיע הביתה לארוחת הערב שהכינה טליה. החקירה אודות מותו של עמיאל יוצרת עמימות ומגבירה את החשד שהחטופים מסתירים מידע חשוב.
פרק 2 - המתקן חלק א'
החטופים אורי ונמרוד מגיעים למתקן אשר מוצג כמקום שאמור לעזור להם בתהליך ההתאקלמות. במתקן הם מספרים על ההתעללויות והטראומות שספגו במהלך תקופת השבי. יעל מתקשה להתמודד עם מות אחיה וכולם סביבה דואגים לבריאותה.
פרק 1 - השיבה
צוות המו"מ מגיע לסיכום על החזרת החטופים. הם חוזרים מהשבי ושלושת ההמשפחות נחשפות. לאחר מפגש מרגש ודרמטי בשדה התעופה החטופים מגיעים לביתם. אורי אחד החטופים מגלה שנורית אשתו, למעשה לא חיכתה לו ונישאה לאחיו יקי בזמן שהיה בשבי האויב.


צפייה ישירה: עונה 2,
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
דוח בלקר
DataCheck.co.il
חיפוש אנשים
05X.co.il
MyName.org.il